درباره ما

سلام عرض می کنم خدمت شما خواننده و مشتری محترم شرکت ایران ویل امیدوارم لحظات شاد و خوبی را در کنار خانواده خود داشته باشید.

شرکت ایران ویل با توجه به مقوله ی مهم حجاب پا به عرصه حجاب قرار داده و با بیش از بیست سال سابقه ی فعالیت در این عرصه افتخار دارد این بار محصولات خود را از طریق اینترنت مورد معرفی قرار دهد.

شرکت ایران ویل خود وارد کننده انواع پارچه چادری می باشد و این خود دلیل خوبی برای خرید مشتریان قرارداده چرا که قیمت ها برای مشتریان بسیار مناسب تر قرار می گیرد و با اطمینان بیشتری خرید می کنند.

شرکت ایران ویل علاوه بر فروش انواع پارچه، انواع چادرهای دانشجویی، عربی، ملی، قجری، شالدار و جلابیب در انواع جنس های مختلف را در اختیار مشتریان قرارداده است.

شرکت ایران ویل بسیار خوشحال است که تنوعی زیادی در فروش انواع چادرهای رنگی و..... گذاشته است که مورد استقبال خود هم ..... عزیز قرار داده است.

شرکت ایران ویل علاوه بر طراحی و فروش انواع چادر دوخته و ساده پا بر عرصه طراحی و دوخت انواع مقنعه جات با طراحی بسیار شیک و منحصر به فرد گذاشته است به طوری که از سراسر ایران با انواع سلیقه ها خواهان و مشتری آنها هستند.

شرکت ایران ویل بسیار خوشحال و خرسند خواهد شد که محصولات خود را در سراسر ایران در خدمت مشتریان قرار داده، خوشحالی ما بایت فروش بیشتر نخواهد بود، بلکه از این خوشحال خواهیم بود که علاوه بر حضور در سراسر کشور خواهان استفاده بانوان ایرانی از یک حجاب برتر شده ایم از این رو شعار شرکت ایران ویل را (ایران ویل حجاب برتر از دیدگاه بانوان ایران ) قرار داده ایم.

شرکت ایران ویل در تمامی ساعات و روزهای هفته آماده پاسخگویی نظرات و انتقادات شما خواهد بود.

شرکت ایران ویل در پایان آرزوی شادی در کنار خانواده را برایتان آرزومند است.

                                                  معینی منش- مدیریت شرکت ایران ویل